
Настінний годинник дерев'яний Консул із барометром і термометром
- Немає в наявності
- Код: GP03
+380 (93) 770-01-03
- +380 (93) 770-01-03
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (93) 770-01-03+380 (93) 770-01-03Pavone УкраинаКиїв, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Фігурна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри годинників | |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 860 мм |
| Діаметр | 260 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Барометр | Так |
| Термометр | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Дерево |


